top of page
רקע אתר.png
לוגו אתר טקסטורה.png

את האמת, קיווינו שנוכל לחגוג בפעם השלישית את דרמה קווין, פסטיבל התיאטרון הגאה שייסדנו במשולש. היינו בטוחים שעד עכשיו כל החטופות והחטופים, כל העקורות והעקורים וכל החיילות והחיילים יחזרו הביתה. מה שעוזר לנו בשנה הקשה הזאת, לצד המאבק, זה העיסוק בתרבות ובאמנות, באופן כזה שיספר את הסיפור שלנו, גם כשהוא קשה להכלה. אנחנו מאמינים שתרבות גאה חשובה בכל זמן ובכל מקום. גם בימים אלו, אולי אפילו דווקא בימים אלו.

השנה נכנסו הביתה. בפעם הראשונה, לתיאטרון הגאה של תל אביב יש בית משלו במרכז הגאה בגן מאיר. אז במקום לחגוג, אנחנו רוצים פשוט לפתוח אותו עבורכם, כדי שנהיה כולנו ביחד: בחיבוק, בחיבור, ואולי אפילו בצחוק. 

אז הנה אנחנו מזמינים אתכם לדרמה קווין, בפעם השלישית. בטון קצת אחר, עם נראות קצת אחרת, עם תכנים קצת אחרים. בואו נקרא לזה: סוף שבוע של תיאטרון גאה. 12-15 ביוני, בתיאטרון המשולש במרכז הגאה החדש בגן מאיר.

סוף שבוע של תיאטרון גאה
12-15 ביוני 2024
תיאטרון המשולש במרכז הגאה בגן מאיר

רקע סגול.jpg
תגידו לי מה בא לי פיד.jpg

תגידו לי מה בא לי

מופע קומי על ילד בן 30 שלא מוכן לבחור

יום רביעי 12.6 בשעה 20:00

בחור מילניאלי מתוסבך המתקשה להבין את עצמו, יוצא מהארון כבי-סקסואל בפני ההורים שלו ובתגובה הם דורשים ״פשוט תגיד שאתה הומו!״. בניסיון לשכנע אותם ואת עצמו מי הוא באמת, הוא עובר דרך קלאסיקות קולנוע, זכרונות פתאטיים ומרגשים ומייקל ג׳ורדן.

רקע סגול.jpg
תראי איזה יופי פיד.jpg

תראי איזה יופי

דרמה קומית על התפר שבין חברות לזוגיות

יום חמישי 13.6 בשעה 20:00

שתי נשים נפגשות במקרה בחנות לציוד טיולים, ומגלות שקמפינג זה לא הדבר היחיד שיש להן במשותף. זאת נקודת ההתחלה של מערכת יחסים אינטימית שנמשכת שנים, ומכילה בתוכה משיכה, בלבול, כמיהה ובעיקר פחד. זה אינטימי, זה מצחיק, זה נוגע ללב, זאת חברות כזאת שאי אפשר ממש להגדיר.

רקע סגול.jpg
בקסטיג׳ פיד.jpg

the backstage

מופע קולאז׳י ורב תחומי על מאחורי הקלעים של הקהילה

יום חמישי 13.6 בשעה 21:30

מופע חדש ורב-תחומי של יצירות מעולמות התיאטרון, המחול, השירה והאופנה. תרבות גאה שמביאה לבמה חווית חיים מורכבת, יפה, מכוערת ואחרת שלנו כלהט"בים: בניית זהות, להט״בופוביה מופנמת, דימוי גוף, סקס, מערכות יחסים, סודות וכל מה שנמצא עמוק בתוך הלב ובדרך כלל נשאר רק שם.

רקע סגול.jpg
דניאל בעלי פיד.jpg

דניאל בעלי

דרמה להט״בית בשש תמונות ואפילוג

יום שישי 14.6 בשעה 12:00

דניאל ורוי חיים ביחד כבר שבע שנים. יש להם בית מהמם, קריירות מצליחות, חברים טובים, ובכל זאת רק דבר אחד מפריע: רוי לא רוצה להתחתן. אירוע טרגי ובלתי צפוי מעמיד את מערכת היחסים שלהם בסכנה, ורוי נאלץ להתמודד עם ההשלכות ההרסניות של ההחלטה לא להתחתן.

רקע סגול.jpg
קשת פיד.jpg

המסע המופלא של קשת

הצגת ילדים גאה בשילוב תיאטרון בובות

יום שבת 15.6 בשעה 11:00

קשת מזמינה אתכם למסע לגילוי הייחודיות שלה בעולם, היא מגלה שהיא מסוגלת למלא כל לב בגאווה. אבל האם היא תצליח להתגבר על מכשפת הבושה? בואו ללוות את קשת במסעה, יחדיו נגלה עד כמה חזק כח הגאווה.
ההצגה מיועדת לגילאי 3-8.

רקע סגול.jpg
קוויקי פיד.jpg

קוויקי 2024

סטוץ עם ארבע הצגות (קצרות!)

יום שבת 15.6 בשעה 18:00 ובשעה 21:00

שתי נשים בטיפול שיוצא מכלל שליטה, גיי ישראלי מתחיל עם אירופאים בגריינדר בזמן המלחמה, אישה חולמת לברוח מהחיים על גבי לוויתן ופנטזיה מינית על השכן המילואימניק מתממשת בזמן אזעקה. ארבעה מחזאים ומחזאיות כתבו ארבע הצגות קצרות ומקוריות, שיקרעו אתכם מצחוק ואולי גם יקרעו לכם את הלב. 

רקע בז׳.jpg

דרמה קווין 2024

סוף שבוע של תיאטרון גאה

ניהול אמנותי והפקה: יובל קורן, נמרוד דנישמן, רום רזניק הפקה בפועל: דן נימרי עיצוב מרחב: שירן לוי, דן נימרי ניהול טכני: יאיר סלמן צוות טכני: גילי נוימן, דניאל בגנו, נמרוד עציון, תומר גת, אורי קלימובסקי, הלל שרף, יובל אלמוג, עומרי עמירה אריזה גרפית: אליעד סודאי ניהול קמפיין רשת: שי איצקוביץ׳ תמונות: נדב יהלומי, אורון קפלן, אליעד סודאי תודה לצוות המרכז הגאה: נועה גולני, אלינה מקרצב, אייל סגל, אלעד מורד, שריי צורף, אור אורן תודה מיוחדת לרובי מגן, מנהל המרכז הגאה, לאדם עמית כהן אבני, מנהל תרבות במרכז הגאה, לצוות דבק, לצוות קפה עלמה, לגיורא יהלום ולאגף תרבות בעיריית תל אביב יפו.

לוגו גאווה 2024 שחור
bottom of page